תשלום תכוף

כשמדובר בפגיעות יחסית קשות, המותירות מגבלות אצל הנפגע כגון פגיעות ראש, שברים מרוסקים וכו' - המגבילים את הנפגע בצורה ניכרת לאחר התאונה, ניתן לפנות בדרישה לחברת הביטוח בבקשה לתשלום תכוף - קבלת סכום כסף על חשבון הפיצוי העתידי.

טיפול על ידי עורכי דין תאונות דרכים מיומנים ופתיחת התיק כבר בשלב מוקדם בחב' הביטוח תחסוך בעתיד זמן רב ויקר ערך בעת שחב' הביטוח מבצעת את בדיקותיה הראשוניות לגבי קרות האירוע, עצם התרחשותו ואחריותה לשאת בפיצוי בגין הנזק הגופני.

התשלום התכוף נקבע על פי הוצאות המחייה, לעבר ולעתיד, ותשלום חיוני הנחוץ למחייתו של הלקוח סגירת התיק תתבצע רק בהסכמת הלקוח ולאחר חתימתו על שטר הסילוק של חברת הביטוח.

כל פגיעת גוף, מזכה בפיצוי כספי מחברת הביטוח בכפוף להמצאת מסמכים רפואיים בהם מתועדת הפגיעה. נזקי גוף כוללים גם נזקים נפשיים שנגרמו בעקבות תאונת דרכים ובתנאי שקיים תיעוד רפואי בגין נזקים אלו.
אין משקל למידת האשם בתאונה, בהתאם לחוק הישראלי כל נפגע בתאונה זכאי לפיצוי כספי (כל זמן שרכבו היה מבוטח בביטוח חובה למעט חריגים) גם אם נהג תחת השפעת אלכוהול או חצה באור אדום.


בהתאם לחוק הישראלי, תביעתו של נפגע בתאונת דרכים תוגש נגד חברת הביטוח שביטחה את הרכב בו נהג בביטוח חובה ולא כנגד הביטוח של הרכב הפוגע, ללא שום קשר לאשם בתאונה.

לתביעת ביטוח החובה אין השלכה על ייקור פרמיות הביטוח לשנים הבאות.
צור קשר
  שם
 טלפון
דוא"ל
הודעה
 

לייעוץ חייג 03-6161051

משרד עו"ד רפאל קסטרו - ז'בוטינסקי 138 רמת גן | טל : 03-6161051 | פקס : 1533-6161051

אתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי אישי, על מנת לקבל ייעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות צרו עימנו קשר.

רפאל קסטרו עורכי דין תאונות דרכים
קידום אתרים איכותי